Kamu Personeli Haber.com: Haber, Memur, İşçi, KPSS, son dakika, personel
HV
18 MAYIS Çarşamba 20:15

Özdağ'dan Soylu'ya: Erkeksen bekle!

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda İçişleri Bakanlığı önüne gideceğini açıklayarak, Bakan Soylu'ya "Erkeksen bakanlık kapısında bekle" diyerek sert çıkıştı.

GÜNDEM
Giriş Tarihi : 06-05-2022 03:17
Özdağ'dan Soylu'ya: Erkeksen bekle!

ANKARA (İGFA) - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun canlı yayında katıldığı haber kanalında Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ için ″operasyon çocuğu″ diyerek söylemlerde bulunması üzerine canlı yayına bağlanmak isteyen Özdağ'ın talebini reddetmesi üzerine açıklamalarda bulundu.

Ümit Özdağ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Bakan Soylu'ya, 6 Mayıs Cuma günü saat 11.00'de İçişleri Bakanlığı önünde olacağını, cesareti varsa bakanlık kapısında beklemesini istedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya adıyla hitap eden Özdağ, saat 11.00'de yapacağı ziyarette ″tek başına ve silahsız″ olacağını kaydetti. Soylu'ya seslenen Özdağ, ″Zerre kadar cesaretin varsa beni şerefli Türk Polisinin arkasına saklanmadan bakanlık kapısında bekle″ dedi.

Hatırlanacağı gibi, Özdağ için ″operasyon çocuğu″ diyen Bakan Soylu, canlı yayında, ″Hiç adam yerine koymam. Kabul etmem; bunun söylerseniz toplantıyı terk ederim. Ben bu adamı adam yerine ve insan yerine koymam. Bu hayvandan aşağı bir adamdır. Bu kadar basit. Adam yerine koymam. Kendisi adam yerine girmeye çalışıyor Soros çocuğudur ve operasyon çocuğudur. İstihbarat elemanı olduğu apaçık bellidir″ ifadelerini kullanmıştı.

https://twitter.com/umitozdag/status/1522239624160198657
Haber MerkeziHaber Merkezi